Nowy, atrakcyjny kwartał miasta

Czereśniowa to osiedle z funkcjonalnym układem zabudowy. Nowoczesna, pełna zieleni i doskonale zlokalizowana przestrzeń zapewni wygodę i łatwy dostęp do wszystkiego co niezbędne.

Nowoczesna architektura osiedla Czereśniowa sprawia, że budynki idealnie wpisują się w charakter całej okolicy, stając się jej dopełnieniem.

Wszystko to co potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb – jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna, czy rozrywka – znajduje się w twojej okolicy.

45 lokali mieszkalnych 2 lub 3 pokojowych

0 m2
powierzchni mieszkania
0 m2
powierzchni mieszkania
0 m2
powierzchni mieszkania

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Bryła projektowanych budynków na osiedlu Czereśniowa jest nowoczesna a zarazem prosta i ponadczasowa. Balkony oraz tarasy zaprojektowane są na całej szerokości budynku. Pomieszczenia zaprojektowano z myślą o przyszłych mieszkańcach, aby każdy czuł się swobodnie i przytulnie we własnym mieszkaniu. Duże przeszklenia gwarantują optymalne nasłonecznienie pomieszczeń.

Starannie zaprojektowane układy mieszkań o zróżnicowanej powierzchni na osiedlu Czereśniowa zaspokoją odmienne potrzeby i style życia.

Stosunkowo niewielkie gabaryty zabudowy sprawiają, że nie dominuje ona nad sąsiednimi domami jednorodzinnymi. Usytuowanie osiedla sprawia, że staje się ono bardziej kameralne a przy tym nie traci szybkiego połączenia z centrum Sulechowa.

 

Zamieszkaj w samym sercu Sulechowa!

Z dala od ruchliwych ulic i codziennego zgiełku, przy zacisznej ulicy Czereśniowej powstanie prestiżowe kameralne osiedle. Inwestycja jest idealnym miejscem do życia dla osób ceniących komfort, spokój, prywatność i nowoczesny styl.

Tutaj od razu poczujesz się jak u siebie. Architekci zaprojektowali 45 wyjątkowo funkcjonalnych mieszkań, komfortowe mieszkania 2 i 3-pokojowe lokale mieszkalne zaprojektowano na wzór funkcjonalnych i nowoczesnych apartamentów, których zróżnicowana powierzchnia 37 m2, 44 m2, 53 m2 zapewnia atrakcyjny wybór mieszkań zarówno dla starszych, jak i młodych i niezależnych osób.

Dodatkową przestrzeń zapewniają przestronne balkony, a także ogródki przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze budynków. Idealne doświetlenie wnętrz, a także izolację termiczną i akustyczną zapewniają duże szklenia.

Jasne, przytulne przestrzenie inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych dla Twojego projektanta wnętrz. Przestronny salon szybko stanie się centrum rodzinnego życia. Tu zaprosicie znajomych na wspólną kolację lub po prostu pobędziecie razem, ciesząc się chwilą.