INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Nowe domy w wysokim standardzie

W życiu czasem przychodzi potrzeba zmiany i podjęcia ważnych decyzji dotyczących miejsca zamieszkania. Pragniesz mieć własny dom, gdzie jest przestrzeń, ogród, miejsce na odpoczynek, drzewa. Chcesz mieszkać wystarczająco blisko szkoły, sklepów, a jednocześnie wolałbyś mieć ciszę, spokój i możliwość obcowania z przyrodą. Z drugiej strony wciąż jesteś aktywny zawodowo, masz lub planujesz dzieci i chcesz mieszkać blisko Zielonej Góry (20 minut drogą S3). Możesz wybudować dom samemu. Ale na to potrzebujesz czasu, wiedzy i olbrzymiego wysiłku organizacyjnego. Musisz też podjąć ryzyko budowy. Aby tego uniknąć, możesz skorzystać z naszej oferty.

Nowoczesne osiedle domów

0
domów
0 m2
powierzchni osiedla
0 m2
powierzchni użytkowej

Spokój, Bezpieczeństwo, Bliskość natury

Brzezie k. Sulechowa to niewielka miejscowość połączona z miastem Sulechów. Spokojna, zielona okolica sprawia, że mieszkańcy czują tutaj spokój i wytchnienie od codziennego pędu życia. Łatwy i szybki dojazd dogodne trasy wyjazdowe w wielu kierunkach sprawiają, że rodziny bardzo chętnie wybierają ten region do zamieszkania. Dobra komunikacja z miastem sprawia, że dojazd do pracy lub szkoły zajmuje najwyżej kilka minut. Ten wybór pozwala cieszyć się połączeniem zalet miasta, z urokami mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy.

Zamieszkaj w NOWOCZESNYM domu

Proponujemy Państwu funkcjonalne domy o powierzchni użytkowej 89,95 m2. Kameralne osiedle składające się z 14 domków jednorodzinnych. Rekreacyjny charakter tego terenu sprawił, że również projektując domy i układ całego osiedla skupiliśmy się przede wszystkim na komforcie przyszłych mieszkańców. Osiedle zostało zaprojektowane przez doświadczonych architektów z myślą o tym, by każdy z domów był spełnieniem marzeń właścicieli. Bliskość natury: lasów, jezior i atrakcyjnego ukształtowania terenu sprawia, że jest i zawsze będzie to wymarzone miejsce do życia i odpoczynku.