ORŁOWSKIEGO - wymarzone miejsce dla Ciebie

Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą otoczenie, w którym przyjemnie się żyje. Przestrzeń i stały kontakt z naturą daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Cała inwestycja znajdować się będzie w spokojnej, cichej i bardzo atrakcyjnej części Sulechowa. Na działce znajduje się las, z którego co rano można usłyszeć przyjemny dla ucha śpiew ptaków.

Skorzystaj z ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań.

BUDYNKI JEDNORODZINNE

domów
0
powierzchni użytkowej
0 m2
powierzchni całkowitej
0 m2

RAZEM DBAMY O EKOLOGIE !!!

Ekologiczne i energooszczędne rozwiązania techniczne zagwarantują mieszkańcom niższe koszty użytkowania w przyszłości. 

To jedyna inwestycja, która oferuje klientom fotowoltaikę, pompy ciepła, rekuperację w cenie domu.

 Co istotne, wszystkie domy zostaną oddane przyszłym mieszkańcom w wysokim stanie deweloperskim.

Wysoki standard wykończenia.
Jedyne osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie deweloperskim z lasem. Położone w zielonej części Sulechowa.

W ramach inwestycji zaplanowano budowę 38 domów o podwyższonym standardzie deweloperskim. W ofercie znajdują się domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 90 m2.

Miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.
Stwórz bezpieczną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich. Bez codziennego martwienia się o to, czy zdążysz zawieźć swoje dzieci do szkoły nie stojąc w godzinnych korkach, a popołudniu będą mogły spędzić beztroski czas we własnym ogródku.

Otoczenie lasów, bliskość miasta.
Wyobraź sobie codzienne, długie spacery po lesie i terenach łąkowych niezniszczonych przez człowieka, w pełni ciesząc się ich naturalnym urokiem. A kiedy potrzebujesz, możesz pojechać do miasta – przecież to tylko 5 minut drogi samochodem. Możesz żyć blisko natury, a pracować w mieście. Z taką lokalizacją wszystko jest możliwe.

Widok elewacji

Rzut lokalu