Osiedle PIASKOWA - 2 budynki wielorodzinne

Osiedle PIASKOWA jest to nowa inwestycja realizowana w samym sercu Sulechowa. W skład osiedla wchodzą 2 budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z 3 kondygnacji. Osiedle zostało zaprojektowane z dbałością o detal architektoniczny. Funkcjonalne rozkłady mieszkań oraz wysoka jakość i wyposażenie budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę i które gwarantują pełny komfort. Nowoczesna elewacja oraz przestronne loggie i tarasy podniosą atrakcyjność tego miejsca.

Oferowane mieszkania posiadają przestronne tarasy na parterze, co daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, a jednak wciąż w obrębie własnego mieszkania.

BUDYNEK WIELORODZINNY

piętra
0
mieszkań
0
powierzchni użytkowej
0 m2

Parter z własnym TARASEM

Taras umożliwia wstawienie mebli wypoczynkowych, w tak zaaranżowanej przestrzeni można posiedzieć, wypić kawę, opalać się i na wiele innych sposobów spędzać wolne weekendy czy popołudnia po pracy.

Obszerny taras daje możliwość ciekawej aranżacji – im więcej przestrzeni, tym więcej opcji umeblowania i udekorowania, nadania mu atrakcyjnego wyglądu i podniesienia komfortu użytkowania.

Taras daje możliwość stworzenia np.  niewielkiego ogródka – rośliny mogą być wspaniałą ozdobą, a ich hodowla dla wielu osób może stać się prawdziwą pasją.

Idealne miejsce dla Twojej rodziny

Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Będzie to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi lub par które w niedalekiej przyszłości planują powiększyć rodzinę. Lokalne szkoły, przedszkola oraz żłobek w pobliżu tylko potwierdza, że jest to dobra inwestycja na przyszłość.

Wszystkie te aspekty wpływają przede wszystkim na wysoki komfort codziennego życia oraz na możliwości płynące z mnogości wyboru spędzania wolnego czasu w najbardziej korzystny dla naszych Mieszkańców sposób.