Wygoda życia w mieście

Armii Krajowej to idealne połączenie mieszkania w centrum miasta z bliskością natury. Największym atutem inwestycji jest teren zielony, który znajduje się bezpośrednio na osiedlu.

W ramach inwestycji zostaną zagospodarowane stare drzewa, a pomiędzy nimi zostaną wytyczone ścieżki, a także dodane nowe nasadzenia.

W niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła, gimnazjum oraz technikum. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum miasta Sulechów.

Budynek wielorodzinny z windą

lokali mieszkalnych
0
garaży
0
piętra
0

Osiedle składa się z czteropiętrowego budynku wielorodzinnego z 31 mieszkania i 17 garażami.

Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni i wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy lokale o powierzchni od 36 do 58 m². Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały przynależne ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach – szerokie balkony.

Zachowano idealne proporcje pomiędzy metrażami i układami mieszkań a powierzchnią części wspólnych. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony, natomiast dla tych znajdujących się na parterze, zaplanowano prywatne ogródki.

Osiedle będzie obiektem zamkniętym i ogrodzonym, co wpłynie pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa i prywatności naszych Mieszkańców.

Budynek będzie odznaczać się przytulną i bardzo estetyczną zabudową. Zostanie wyposażony w komfortową i niezawodną windę. Elewacja budynku zaprojektowano tak aby była stylowa i nowoczesna, co wpłynie pozytywnie odbiór wizualny.

Rzuty lokali