INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Budujemy zawsze z myślą o Tobie

Wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania, w to, co masz do powiedzenia, co jest dla Ciebie najważniejsze. Według tej filozofii powstaną nasze domy, projekt wieloetapowy, stworzony specjalnie dla Ciebie. Domy na Brzeziu to zabudowa z charakterem i wszelkimi udogodnieniami. Tu można odpocząć od zgiełku miasta i codziennych zmartwień.

Tani dom to nie tylko dom tani w zakupie.

O tym, czy dom jest tani, decydują również koszty jego utrzymania. Niewiele osób i firm potrafi tego dokonać. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że potrafimy to zrobić w 100%, o czym na własne oczy przekonasz się podczas oglądania domu pokazowego.

Zapraszamy do domu pokazowego na
ul. Malczewskiego Brzezie k.Sulechowa

domy
0
powierzchni osiedla
0 m2
powierzchni mieszkania
0 m2

Doskonały układ pomieszczeń na każdej kondygnacji sprawdza się w codziennym życiu. Precyzyjnie przemyślany przez naszych architektów projekt osiedla, będący umiejętnym połączeniem nowoczesności z klasyką, zadowoli najbardziej wymagających domowników. Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 czworaków oraz 7 bliźniaków.

Budynki usytuowane na działkach o powierzchni od 212 m2 do 515 m2. Prywatna ulica ze szlabanem, Przydomowe ogródki, Funkcjonalny układ pomieszczeń, Oferta MdM, Nowoczesne wzornictwo, Domy z garażami i z możliwością wybudowania garażu w przyszłości.

Dom typu BLIŹNIAK - 116,76 m2 + garaż 17,67 m2

Dom typu CZWORAK - 72,78 m2

SPOKÓJ, BEZPIECZEŃSTWO, BLISKOŚĆ NATURY

Z naszego osiedla blisko jest wszędzie: na zakupy, do szkoły i przedszkola (istotne dla młodych rodziców). Blisko są też inne ważne miejsca jak: przychodnie, banki, punkty gastronomiczne, apteki i kościół. Wszystkie te kluczowe punkty będą w zasięgu Twojego nowego domu. W otoczeniu osiedla znajdują się lasy, gdzie można uprawiać zarówno pieszą, jak i rowerową turystykę. Piękne okolice na pewno zachwycą osoby, dla których ważna jest bliskość natury. Jest to miejsce zapewniające spokój i umożliwiające bliski kontakt z przyrodą.W sąsiedztwie znajdują się nowe domy w niskiej zabudowie jednorodzinnej,otoczone piękną zielenią.